Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most vettünk egy lg 32ld320-s...

Most vettünk egy lg 32ld320-s lcd tv-t és rá dugtam a pendrivet de a tv nem csinál semmit minden mást rögtön észlel mit tegyek hogy a pdenrivet észre vegye?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt találtam:

USB-ről lejátszható formátumok

Divx Nem

Xvid Nem

Mpeg Nem

Mkv Nem

JPEG Igen

Mp3 Igen

tehát zenét vagy képet tegyél ré

2011. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a modell nem fog lejátszani filmeket USB-s eszközről, maximum zene és kép a támogatott, de a film nem. Erről nem árt a vásárlás előtt tájékozódni, az USB csatlakozó megléte nem egyenlő a film lejátszási képességgel, sok Toshiba tv pl. még zenét sem játszik le csak képeket tud megjeleníteni. (egy műszaki eladó)
2011. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=M5c-Q7wZBYw


Próbáld ki, hátha a tiéden is megy.

2011. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a pendrive NTFS-re van formázva, akkor valószinűleg nem fogja a tv felismerni. FAT32 kell neki.
2011. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: itt nem az a gond, azt viszont érdemes kipróbálnod, kérdező amit az utolsó előtti javasolt, itt egy link ami magyarul mutatja be mit is kell tenned (amúgy ugyanazt csinálják mint amit belinkelt a válaszoló de így talán érthetőbb) http://www.youtube.com/watch?v=kANrUPV0Kf4&feature=related (egy műszaki eladó)
2011. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utánanéztem, működhet amit a srác a videón csinál csak a rendszerjelszó amit beír nem biztos, hogy működik itt ahogy írják a 320-asnál a rendszerjelszó 4 db 0 [link]
2011. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!