Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A flesselt psp-m nem látja az...

A flesselt psp-m nem látja az iso file-okat. Eddig működött rajta letöltöt játék is. Segítenél?

Figyelt kérdés

Belemegyek psp-n a games mappába és semmi nincs benne pedig gépen ott van az iso mappában a játék. Edig ment...

Előre is ksözi a segítséget


2011. júl. 3. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Két ötletem van:


1. Nem játszottál eredeti játékkal a PSP-den és frissítetted az fw-t?


2. Előfordulhatnak olyan játékok amik nem tökéletesek flashelt gépen, nekem a Rock Band volt ilyen, és nem észlelt egyetlen játékot sem utána. Annyit kell csinálnod hogy letörlöd az összes .iso fájlt a mappából, majd próbálj meg feltenni rá egy olyat ami eddig gond nélkül ment. Így megtudod hogy mi is a probléma. Ha nem ez, akkor sajnos nincs több ötletem, ha igen, akkor viszont el kell kerülnöd azt a bizonyos játékot és semmi gond nem lesz.

2011. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen megpróbálom :) Igen a tegnapi nap folyamán játszottam a Rock Band-del... francba vele... köszönöm megpróbálom a törlést aztán rakok rá mást.


Ja ment a zöld kéz :)

2011. júl. 4. 09:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma leformáztam a kártyát és megy :)
2011. júl. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!