Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most mit csináljak a nintendo...

Most mit csináljak a nintendo dsi-vel? (lent)

Figyelt kérdés

frissítettem a szoftvert a nintendo dsi-n 1.4.3e-re és nem működik vele a r4 flash kártya. mit csináljak?

valaki nem tudja hol tudok hozzá letölteni szoftver frissítést? mikor fog kijönni újabb szoftver?


2011. júl. 2. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nem fog rá jönni, de ez a frissítés véglegesen kiiktatja az R4 kártyát.Ez van, éljen a Nintendo és a NoWarez!
2011. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Am csak annyi hogy minek frisítetted hogy ha tudtad hogy megvan a kockázata.

Megérdemled! Szted az emberek azért csinálnak rengetek pénzért csucsjátékot hogy mindenki letöltse és ne legyen bevételük?!

2011. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

utolsónak:

mivel azt tudtam hogy az 1.4.2e frissítés minden flash kártyát blokkol,és viszont azt nem tudtam hogy a 1.4.3e is fogja blokkolni.nekem néhány konzol boltba azt mondák hogy nem fogja 1.4.3 frissítés blokkolni a flasht!

2011. júl. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!