Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csinál homályos képet a...

Miért csinál homályos képet a fényképezőgépem?

Figyelt kérdés
Samsung PL100 fényképezőgépem van és eleinte nagyon elégedett voltam vele, mert nagyon szép képet csinál. Viszont mostanában szinte minden második kép homályosra sikeredik. Nem értem miért. De már kezd nagyon idegesíteni! Szerintetek mit csináljak?
2011. júl. 1. 10:38
 1/5 73ati ***** válasza:
Az enyém is így kezdte (nekem nem samsung-om volt) most már nincs zárideje, nem zár a rekesz fényképezéskor. Vidd el szerelőhöz vagy szervízbe.
2011. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 73ati ***** válasza:
De lehet hogy megoldaná a problémát egy szoftverfrissítés.
2011. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) kb. 3héttel ezelőtt vettem. Ez a példány volt amúgy kirakva próbának.(mivel ez volt utolsó darab belőle) Lehetséges, hogy valami baja van?
2011. júl. 1. 11:12
 4/5 73ati ***** válasza:
Lehet, ha garanciás akkor orvosolniuk kell a dolgot.
2011. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor is garanciális, ha ki volt rakva, mivel tartós fogyasztási cikknek minősül. Vidd vissza, hogy baj van vele.


(Ettől még az alulművelt pultoscsajnak ne mond, hogy ki volt téve, mert egyrészt semmi közük hozzá, legfeljebb a szakszervíznek, másrészt ne adj alapot a kötözködésre, mert rohadt hosszú idő békéltetőtestületen keresztül intézni a dolgot.)

2011. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!