Melyik wifi router a jobb?

Figyelt kérdés
2 wifi routert néztem ki, (D-link Dir600, D-link Dir615). Itthonra kéne, 1 asztali géppel UTP-n keresztül, egy másik asztali géppel usb-s wifi vevővel és egy laptoppal használnék 15 megás netet. Erre a 3 készülékre melyik lenne jó, és mekkora ezeknek a routereknek a hatótávolságuk.
2011. jún. 27. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ajánlanám, mert bár a Dlink sem annyira szar (saját tapasztalat szerint), de van nála jobb.

Konkrétan a TP-Link vagy Lynksis.

Lynksis talán jobb, de drágább is.

TP-Link-ből a WR941ND-t ajánlanám, mert hasonló árban van, mint a 2 linkelt (a drágább helyeken is 9k alatt, én 8,3-ért vettem).

Ha körülnézel oldalakon (pl. prohardver.hu) ez is ajánlott mindenki szerint, én is azért vettem, és azóta én is csak ezt ajánlgatom.

Vezetékkel és WIFI-n is működik tökéletesen, még a hozzá nem értők is 2 perc alatt beállítják, és még nem olvastam (és nem tapasztaltam) semmi rosszat vele kapcsolatban.

2011. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!