Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ennyiért drága az...

Szerintetek ennyiért drága az xbox360, amit hirdetek?

Figyelt kérdés
Mindenhol nevetséges ajánlatokat kaptam rá(pl 20ezer ft).Fat Arcade 4játékkal(banjo kazooie nuts&bolts;mirrors edge;forza3;alan wake).Márciusban vettem meg,így értelemszerűen él még rá a 2és fél év garancia.Live 2*1hónap még van rá.Valóban sok érte a 40ezer ft?
2011. jún. 25. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nagyon is jó! Amúgy mi az oka hogy megválsz tőle ilyen hamar ha szabad tudnom?
2011. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 c:\ válasza:

40 rongyért teljesen új Slim Arcade van, igaz, hogy csak 1 játékkal, de viszont teljesen új, kinect csatlakozóval, beépített wifi kártyával. Ebből kiindulva a 40 ezer forint a "régiért" nem reális, bár természetesen kalkulálni kell a 4 játékkal is, amit adsz hozzá. Nem tudom, hogy ezeket külön vetted, vagy a géphez adták. Esetleg próbáld meg külön eladni őket, lehet, hogy jobban jársz.

A gép - önmagában - játék nélkül kb. úgy 30 ezret érhet, annál nem hinném, hogy többet, inkább csak kevesebbet.


Az új gép miatt a régi szabásúra valószínűleg igencsak visszaesett a kereslet.

2011. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

már gondolkoztam rajta,hogy lejjebb adom 30ezerre,de úgy döntöttem,hogy annyiért meg maradjon meg.

Akkoriban még nem dolgoztam,mikor vettem.Utána lett munkám,és nincs időm rá.Június hónapban még nem is ment a gép,csak tegnap ,de ott is annyit használtam,hogy elaludtam a forza 3 2.körében,és arra keltem,hogy megy a gép,a joy meg mellettem.

2011. jún. 25. 23:44
 4/6 A kérdező kommentje:

Külön vettem.Az új ára a forza3nak és alan wakenak még mindig 5-7ezer körül mozog.ott van a mirrors edge is,ami 3ezer ft újonan.

Ezért is voltam mindig is hajlandó lejjebb adni a kikiáltási ár során 37-38ezer ft-ra,de ott is elhajtottak melegebb éghajlatra.

2011. jún. 25. 23:47
 5/6 c:\ válasza:

Akkor - mint írtam is - esetleg érdemes elgondolkozni azon, hogy a gépet megpróbálni eladni 30 ezerért, utána pedig a külön vásárolt játékok árából csak sikerül összeszedni egy 10 ezer körüli összeget.


Természetesen ez így több idő, de így talán összejöhet az "áhított" 40 ezer forintos eladási ár.


Kis szerencsével még arra az emberre is rásózhatsz jutányos áron játékokat, aki magát a gépet megveszi majd. :)


Egyébként azokkal akik elhajtanak nem kell foglalkozni, ez mindig így lesz, bármit is akarsz eladni majd. Mindig lesz olyan ember, aki a reális értékének a negyedéért akarja majd megvenni, mert neki annyir ér/annyi pénze van, vagy simán csak tesz egy próbát, hogy hátha odaadod annyiért és akkor csinált egy jó boltot.


A gépért játékok nélkül szerintem a 30 ezer forint reálisnak mondható. Az, hogy te a 4 hónap alatt keveset járattad az túlzottan senkit nem fog érdekelni, mivel nem bizonyítható, legfeljebb csak az őzike szemekkel való nézésből fogja tudni megállapítani a vevő, hogy igazat mondassz, de elsősorban az fogja érdekelni, hogy 4 hónapos a gép.

2011. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20-nél valóban nem ér többet, még ha megfeszülsz sem.

Ez a valóság vagy elfogadod, vagy hírdeted még 20-30 hónapigl.

2011. jún. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!