Milyen konzolotok van?

Figyelt kérdés
nekem PSP
2011. jún. 24. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Hogy miért bántam meg? Egy ideig tényleg buli hogy hordozható meg minden, de aztán ahogy elmúlik a varázsa egyre feltűnőbb lesz hogy a játékok 80%-ra az igénytelenség, ötlettelenség jellemző, főleg úgy ha van erősebb konzolod is mert akkor van viszonyítási alapod.

Már akkor inkább DS mint PSP pedig én aztán tényleg nem a Nintendo célközönségébe tartozom, de sokkal innovatívabb, és az új PSP is elég rablás lesz.

2011. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én nemrégiben vettem egy Jasper lapos X-box360 at. De a későbbiekben gondolkozok egy új konzol vásárlásában, ami lehet hogy már ps3 lesz. Remélem tudtam segíteni a statisztikádban!

Üdv!

2011. jún. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Legyszives azt magyarazd meg, hogy a Vita miert is lesz rablas?

Mert a PSP-s erzeseidet megerzem, addig jo, amig nincs viszonyitasi alapod (bar van ra par hatalmas jatek, de az miatt nem eri meg a penzt), en is csak addig hasznaltam amig nem volt PS3-mam. Meg azt is tulzasnak erzem, hogy otlettelenek a jatekok. Nem olyan jatekkal kell jatszani, ami egy osszedobott szar, mert van par gyongyszem azert.


De a Vita-t akkor sem ertem, alig lesz dragabb, mint egy uj PSP, 3DS-nel is olcsobb, es tele van minden finomsaggal

2011. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Vita a régi PSP-hez képest valóban hatalmas előrelépés lesz, ez tagadhatatlan, de anno a régi PSP-t is kikiáltották a legerősebb kézi konzolnak, valószínűleg nem is ok nélkül, ettől függetlenül még mindig kevés volt ahhoz hogy valóban jó játékélményt nyújtson. A Vita ugyanabba a csapdába fog esni érzésem szerint mint a PS3 a megjelenésének legelején. Az hogy két stick lesz az elég nagy ötlet a Vita-hoz de nem értettem hogy a régibe az miért nem fért be...

Kérdezted hogy szerintem miért ötlettelenek. Tudnál nekem mondani olyat amire tényleg azt lehet mondani hogy felejtehetetlen játékélményt nyújtott, és egyedi volt?

(A God of War-ra tudom azt mondani hogy az tényleg jó volt, de a Resistance-nak és hasonlóknak inkább csak a füstje volt nagy és nem a lángja.)

2011. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!