Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A metroban most csak 1600ft...

A metroban most csak 1600ft (3000-ről van leárazva) a my audió mp3, nagyon rossz minőségű lehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiért biztos rossz.
2011. jún. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz, csak kell venned hozzá kártyát:

[link]


Ha beleszámolod a memóriabővítés árát, annyiért kapsz rendes lejátszót is, kijelzővel. Ha csak egy olcsó hangforrás kell, arra tökéletes.

2011. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél ott megnéztem a véleményeket és hát nem sok jót írnak..
2011. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, a lejátszó ára nettóban van megadva, szóval 2000 forintot fizetsz.


Ugyanabban a Metro katalógusban a Nokia 1616 telefon nettó 3990 forint (bruttó 4500), ajánlom figyelmedbe. Beletolsz egy kártyát a zenékkel és beledugod a fülhallgatód. Van rádió is benne, töltőt is kapsz hozzá.

Ennyi pénzért nagyon megéri, ráadásul még telefonálásra is alkalmas (az árban lebeszélhető díj is benne van), jó a kijelzője.

[link]

2011. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Beletolsz egy kártyát"

Hova?

2011. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és azt nem tudjátok..hogy ha nem veszek bele memóriakártyát, akkor kb hány zeneszám fér rá?
2011. jún. 23. 19:59
 7/10 A kérdező kommentje:
meg azt írja hogy belső memóriával nem rendelkezik..akkor nem is működik memokártya nélkül?
2011. jún. 23. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Mivel NINCS saját memóriája, ezért furcsa lenne ha nem lehetne bele tenni.

Ezért tettek rá foglalatot.

Az üres foglalat nem tárol zenét. egyet sem.

2011. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy MyAudio lejátszóm, igaz az mp5-ös, és nem 2 ezer ft. volt. Nincs vele semmi baj. Általában azért fikázzák, mert magyar gyártmány. . .de amennyiért vettem (16 ezer ), nem találtam hasonló tudásút. Ez lejátszik avi, wmw,filmet ( az nekem nem kell,franc akar 2.8"-os kijelzőn filmet nézni),de ami fontosabb: FLAC (tömörítetlen audio ) fájlokat is szereti. A Sony 26 ezerért nagyon válogatós, ráadásul katasztrofális fülhallgatót adnak hozzá. Igaz, MINDEN típushoz rém rosszat adnak, de egy 2-3000 ft.-os AKG minőségi ugrás. Ha csak mp3-ra kell, tökéletesen megfelel amit a METRO kínál, vélem egy 2GB-os kártya belefér a költségvetésbe, arra sok mp3 fér már.
2011. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
iPoddal is ez a gond hogy a FLAC-ot nem szereti, szinte csak mp3, mp4
2011. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!