Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Slim, Playstation 3...

Xbox 360 Slim, Playstation 3 melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 12:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
P-S-3 !! csakis PS3! xbox szar. második válaszoló szerintem tökjól meg is indokolta, hogy miért. :D lehet hogy drágább, de legalább a multija ingyenes és egyáltalán nem laggol.. gratulálok akiknek igen -.- PS PS PS
2011. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugy emlekeztem irtam mar ide megyegyszer, de ugy nez ki nem (vagy toroltek a kommentem, de azt nem hiszem, mert normalisan irtam).


Szoval a PS3 joystick-ja jobb, az xbox joystick-ja valamivel kenyelmesebb, de technikailag egy hazi takolmany is jobb nala.

A Live tenyleg jobb, mint a PSN, de a PSN sem laggol soha, csak ha szar a neted, vagy a routered (nekem csak a Killzone-ba van ugy 100 oram, es meg 1 masodperc sem volt, hogy laggolt volna).

Jatek szempontjabol Live semmivel sem jobb, mint a PSN, de vannak benne kisebb extrak, amik a jatekra nem hatnak ki, csak kenyelmi funkciok.


PS3-ra nem picivel tobb, hanem sokkal tobb exkluziv van, ezzel hulyeseg vitatkozni.

Boxra van Halo meg Gears of War, meg esetleg Alan Wake-t megemlitenem, PS3-ra Heavy Rain, God of War, Gran Turismo 5, Metal Gear Solid 4, Killzone 2-3, Resistance 1-3, Uncharted 1-3, Little Big Planet 1-2, es had ne soroljam tovabb, mert lerohad az ujjam.


Es abbol mar latszik, hogy ki a fanboy, hogy egyesek azt irjak "hulye vagy, ha ps3-mat veszel", masok ervelnek.

En sem hulyezem le a box fanokat, mert annyira nem szar konzol az, csak a ps3-hoz kepest

2011. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
a ps3 hoz képes mi????te gyikarc még te mondot meg hogy ki a fan!?!
2011. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!