Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Még mindíg gagyiak a játékok...

Még mindíg gagyiak a játékok kinect-re?

Figyelt kérdés
Még mindíg gagyit adnak ki vagy már adtak ki egész élvezhetőt is?
2011. jún. 18. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugy erted, hogy van-e ra hardcore jatek, vagy hogy laggol-e meg vannak-e egyeb technikai problemak?

Hardcore jatek nincs, nem is lesz soha, vagy elvezhetetlen lesz, casual jatekoknal meg ugy tudom nincs semmilyen technikai gubanc

2011. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Srerintem nem gagyi!


Nekem tetszik :)


van mi fejlődnie az tény


Semmi sem tökéletes

2011. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És adtak már ki nem gagyi játékot PS Move-ra?Nem...
2011. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Már van pár jó játék de a legtöbbön még fejleszteni kéne de majd most fognak kijönni az igazi jó játékok ez például novemberben http://www.youtube.com/watch?v=ZApUP1AsZo8
2011. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gagyinak nem mondanám, de tény hogy aki Crysishoz meg Gears of War-hoz van szokva, az nagy eséllyel nem fogja élvezni, főleg hogy jelenleg még technikailag sem áll a csúcson a kütyü, elég sokat "csúszik" , nem igazán pontos.

Az egész Kinect-nek inkább az volt a célja hogy megcélozzon egy időben egy másik célközönséget is, egyelőre nem sok sikerrel.

2011. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

08:43


Most csak 1 játékot írok, Killzone 3

2011. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az is csak a tömegFPS egyik tagja.Unalmas más az.
2011. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tömeg FPS a cod.

Killzone-ra azt, hogy tömeg nem mondanám.

Lehet olyan ember, akinek nem tetszik, de hogy rögtön fikázza már, miközben alig játszott vele, az néha már kibassza nálam a biztosítékot

2011. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De ha a Killzone tömegFPS, akkor a Halo sem más, és akkor az Xbox egyik legnagyobb húzócíméről beszélünk.

Tehát xbox-ra van egy szar tömeg FPS, meg egy Gears of War, és vége is a sornak.

2011. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy a közeljövőben adnak ki rá olyan játékot ami 3 óra alatt nem megunható???Pl tegyük fel gtaV ha jól tudom azt kiadták nem???Nem láttam vidit róla de azt nem tudom elképzelni hogy élvezhetetlenre csinálták volna.Vagy pl 1 háborús játék nekem megmondom őszintén azzal van a bajom h szar a grafika és még értelmes játékot nem láttam csak ezek a táncos fitnesses marhaságok.Ja és hogy ha adnak is ki ilyen játékot akkor a kinectnek nagyon precíznek kell lenni mert 1 háborús játéknál sokat számít pár mm is.
2011. jún. 19. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!