Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Toshiba NB550D-108 netbookot...

A Toshiba NB550D-108 netbookot hogy kell beüzemelni?

Figyelt kérdés
Most kaptam de nem tudom,könyv meg nincsen hozzá,csak olyanokat ir hogy bekapcsolás elött állítsuk be az operációs rendszert.. az bezzeg nincs le írvahogy,hogy kell....stb
2011. jún. 18. 17:44
 1/5 Panda Péter ***** válasza:

lol, hogy lehetne az oprendszert beállítani ha nincs bekapcsolva a gép?


1, bekapcsolod.

2, ha van rajta oprendszer, feltelepítgeted a drivereket (driver cd/dvd, vagy ha jól akarod csinálni akkor felmész a gyártó honlapjára, és lecsápolod a gépedhez való legfrissebb drivereket)

ha nincs rajta oprendszer raksz rá egyet. ha nem tudod hogy kell kérj meg valakit aki tudja (vagy ha nagyon nem megy dobj egy privátot és leírom mi a dolgod)

3, felrakod azokat a programokat amiket használni szeretnéd majd windows update futtatása

4, innentől már használhatod, bár én még egy töredezettségmentesítést szoktam csinálni mielőtt "birtokba veszem"

2011. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
írtam privit segíts *.*
2011. jún. 18. 18:03
 3/5 Panda Péter ***** válasza:
akk ott.
2011. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2, ha van rajta oprendszer, feltelepítgeted a drivereket (driver cd/dvd, vagy ha jól akarod csinálni akkor felmész a gyártó honlapjára, és lecsápolod a gépedhez való legfrissebb drivereket)

Ha van rajta op rendszer akkor alapból telepítve vannak a driverek.. :))

2011. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Panda Péter ***** válasza:

jogos.

bár a friss driver sose árt :D

2011. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!