Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám eladni a fénykép...

Hogyan tudnám eladni a fényképezőgépemet?

Figyelt kérdés

Teljesen új digitális fényképezőről van szó, ajándékba kaptam, de nincs rá szükségem, sokkal inkább pénz kellene.

Felraktam licitelős oldalra (teszvesz) és közösségi oldalon is reklámozom. Nagyon jó áron adom, mégsem jelentkezik érte senki. Hogyan tudnám eladni?


2009. márc. 22. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrét tipus? hány százalékkal hirdeted olcsóbban?
2009. márc. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha min. Canon EOS 10D akkor írj privit és van egy potenciális vevőd.
2009. márc. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hát igen de most komolyan milyen géped van, legalább egy márka+tipus h utána nézzek
2009. márc. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen gépről van szó és 40 000 ft-ért adom.

2009. márc. 23. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen csak az áfatartalmat engeded le belőle.. háát hajrá, de szerintem ennyit senki nem fog adni érte
2009. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek, de ez a konkrét tipus újonnan számlával már 37 ezer ft -ért megvehető:


[link]

2009. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mennyivel kéne csökkentenem az árát, hogy megvegyék?
2009. márc. 23. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de ha újonann 37 ért is van, ha valaki 30at ajánl érte én odaadnám
2009. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!