Don Torpe kérdése:

Psp 3004,5.51-es fleshelni szeretném hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

6.35 PRO-B6-ot kell telepíteni.

Magyar tutorial: psphungary.hu (regisztrálni kell aztán fórum/hack)

Angol nyelvű tutiroal: google

2011. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ de sajna nekem ez anyit jelent minha egy 2 évesnek irtad volna nem igazán értek hozzá szoval szorol szora kellenne ha lehet bocsi köszi.

Értem hogy más sérriál kell a ps-re és néztem sok oldalt ezt is csak nekem ez nem megy segitenél?

2011. jún. 16. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Azert nem irtam le mindent lepesrol lepesre, mert psphungary-n le van irva a nagyja.

Legalabb is a CFW (custom firmware, tehat "hekkelt" oprendszer) telepites resze.


Az OFW (official firmware, hivatalos "oprendszer") telepitese asszem nincs leirva, azt leirom.


Google-be keress ra erre: 6.35 OFW

Erre kifog adni linkeket, amelyik mukodik onnan szedd le.

Ha letoltotted, es kicsomagoltad, lesz egy olyan fajl, hogy UPDATE.

A PSP-t usb-vel kosd a gephez, ott menj a PSP/GAME/UPDATE konyvtarba, oda masold be az update fajlt, aztan psp-t szedd le usb-rol, es ahonnan a jatekokat inditanad ott lesz a 6.35 telepitese, nyomsz egy X-et, majd fekete kepernyonel megint X, aztan ujraindul az egesz, es onnan 6.35 OFW-d van.

Ezutan csinald azt, amit a psphungary-n irnak, lepesrol lepesre le lesz irva hogy melyik fajlt hova rakd

2011. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos sehogy mert ez a PSP uj verzijoja es vedett.
2011. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elozo:


Oke, hogy nem koveted a hireket, de legalabb olvasnad el az elotted levo valaszt, es nem kene feleslegesen hulyeseget beszelned

2011. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!