Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meddig jó egy fényképezőgép?

Meddig jó egy fényképezőgép?

Figyelt kérdés
Vettem egy Sony fényképezőgépet majdnem 50ért. Meddig jó ez? Hány évig használható ha vigyázok rá? Akár 10et is kibír? Vagy csak 3at?
2009. márc. 22. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!

A kérdésedre a választ az határozza meg, h milyen gyártmányú termék és hogy hogyan használod? Mivel a készülék Sony, úgy gondolom, h egy 5-6 évet biztosan ki fog bírni(de még többet is). Nekem Sony termékből Playstation van(PSP, PS2 és hamarosan egy PS3 vásárlását is akarom tervezni, mivel szerintem az jobb, mint az XBox 360, ami ugye Microsoft termék, de ebbe ne menjünk bele). És mivel a kérdésedben te már megadtad a választ, azaz vigyázni fogsz rá, úgy biztos ki fogja bírni egy jó ideig. Hidd el, 5 év múlva még profibb gépek lesznek, úgyhogy biztos, hogy le fogod cserélni!:) Egy jó tanács: Mindig újítsd fel a garanciát a gépre biztos, ami biztos, vagyis vegyél egy egyéves garit a gépre évente(ha van ilyen, de Acernél van)!

2009. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Húszat, harmincat is ha nem ejted le és nem veted kútba stb.
2018. júl. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!