Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baj? Letöltöttem...

Mi lehet a baj? Letöltöttem az lego indiana jones 2-őt az utorrentel. Utána át tettem daemon tools lite-ba feltelepítettem. Mikor el akarom indítani kéri a cédét. De milyen cédét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Crack-eld meg.
2011. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt hogyan kell?
2011. jún. 14. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

*****


Ezt letöltöd és kicsomagolod és ami benne van fájl azt bemásolod oda ahova feltetted a játékot (gondolom C meghajtó - Program Files - a mappája) és oda bemásolod és felülírod ami benne van. Utána már menni fog és az asztalról is megnyithatod nem kell a Program Files-ból.

Remélem segíthettem :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elmomdod ezt egyszerübben
2011. jún. 14. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha letöltött játékot használsz, szoktak mellékelni hozzá crackfile-t is (amikor megnyitod a tartalmat daemon-ban, ott van egy plusz mappa, ami nem telítőfájlokat tartalmaz. lehet pont crack a neve, vagy a releasercsapat neve). Ez a fájl egy alkalmazás (.exe), melynek az ikonja megegyezik a játék ikonjával ami az asztalon van, a neve pedig annak a fájlnak a nevével, amire az asztal parancsikonja hivatkozik. (sokszor szokott lenni más fájl is, például .dll-ek).


Ha megvan a crack-mappa tartalma, akkor abból mindent át kell másolni a megfelelő mappába a gépen. Legtöbb esetben ez mindig az a mappa, ahol a játék telepítve van, azon belül pedig az, ahol az indítóalkalmazás van. Ide kell bemásolni a fájl(oka)t. Onnan tudod hogy jó helyen van, hogy felugrik egy felülírást kérő ablak, mivel a telepített fájlt felül kell írni a módosítottal. Ezt leokézod, hagyod hogy felülírja, és ezzel kész is a crackelés.

(Ha nem tudod hova kell másolni a cracket, akkor az asztalon lévő parancsikon tulajdonságaiban van egy gomb, ami abba a mappába nyitja meg az intézőt).

2011. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!