Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemények a Nikon D3100-ról?

Vélemények a Nikon D3100-ról?

Figyelt kérdés
Néhány dolgot szeretnék megtudni: milyen objektívvel van használva, milyen memóriakártyával, összességében mi a véleményed róla. Köszönöm!
2011. jún. 13. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

"milyen objektívvel van használva"

Mindenki olyannal használja, amit rátesz. Mi is akart lenni a kérdésed?


"milyen memóriakártyával"

SD


Teszt:

[link]


Én Nikonos vagyok, de nekem nem jön be a gép, túl kicsi és nagyon belépő szintű.

2011. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Tudom, hogy mindenki olyannal használja, amilyet rátesz, de mégis milyennel?

És milyen SD kártyával, hány GB-tól érdemes, class hányas ilyesmikre lennék kíváncsi?

Gondolom egy kezdőnek bőven megfelel?!

2011. jún. 13. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan objektívvel használja mindenki, ami épp kell neki, vagy amire futja. Kb. mintha azt kérdeznéd, hogy az utakat milyen autóval szokták használni?


A kezdő szett a 18-55 meg valami tele, mondjuk 70-300.


SD kártya: 8 giga, bármilyen Sandisk.

2011. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!