Vettem fm transmittert, de mintha nem teljesen menne bele a szivargyújtóba ráadásul alig fér el! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
My audio x14, lcd kijelzős a kütyü, de alig fér el mert közel van oldalfalhoz a szivargyútjó. Stabilan ha beledugom meg se áll könnyen kitudom húzni ráadásul kicsit meglököm kikapcsol. Kattanásig kell nyomni vagy mi? És miért nem akarja betölteni a pendriveról a számokat? Telefonról viszi.
2011. jún. 7. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem áll meg stabilan, mert kínai barátainknak nem erőssége a pontos gyártás. Az én utángyártott autós mobiltel. töltőmet is kétpercenként ellenőrizni kell, hogy van-e még kontakt. Esetleg ha van rajta kiálló fém fül, picit kihajthatod, hátha akkor megáll. Nagyon ne, mert akkor nem fogod tudni kihúzni.

A pendrive milyen méretű? Lehet nem ismeri fel, mert túl nagy a kapacitása.

2011. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a pendrive 4 gb-os, szóval nem a legnagyobb. Telefonnal teljesen jól megy. Szerinted visszacseréli az üzlet csak azért mert nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket? Ma vettem.
2011. jún. 7. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd vissza.
2011. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 napon belül van az szerintem, hogy vissza kell cserélniük.
2011. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!