Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudom az USB kimenet feszültsé...

Tudom az USB kimenet feszültségét szabályozni?

Figyelt kérdés
Van egy Ledes lámpán usb-re, tudom hogy az usb-n 5volt jön ki, de ezt tudom szabályozni? pl kisebb jöjjön ki, valamilyen programmal?
2011. jún. 3. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
nem.
2011. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, mert azt nem szoftver irányítja, hanem a harver. ami fizikai beállítás ( ellenállások, egyenirányítók,visszacsatolás elleni védelem, Stb... , de veszel egy megfelelő ellenállású pótmétert, hossákötöd az usb csati két szélső részéhez az a +- 5 volt, 250 vagy 500 miliamper (1.2 vagy 2.0 usb), rá a pótmétert, az ellenállása pont elég lesz a led/ledek fényének irányításához.
2011. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz:

Ha lámpát akarsz készíteni, 500-1500 forintért már lehet venni szinte bármelyik számtech. boltban. Ha rosszul csinálod, ki is nyírhatod az alaplapot....

2011. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ööö köszönöm a potis dolgot sejtettem, igazábl saját készítésű dolgokhoz kell, de már megoldottam :)
2011. jún. 7. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!