Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A PS3-at rá lehet kötni sima...

A PS3-at rá lehet kötni sima TV-re is?

Figyelt kérdés

Bocs, egy kissé hülye kérdés. Magyarul:

Ha veszek egy PS3-at, kell mellé egy új HD TV-t vennem, vagy az egyszerű, a nem plazma, a nem LCD típusú TV?


2009. márc. 17. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Rálehet kötni, de úgy nincs értelme, mert a felbontása sokkal kevesebb a crt tévének.

Ha nincs hdtv-d, akkor szerintem ne vegyél ps3-at, nem éri meg.

2009. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zola18 ***** válasza:
42%
igen, ez így van.
2009. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam, de ha veszek egy hd tv-t, akk már jó lesz, igaz? Addig meg kibírja ez is.
2009. márc. 17. 22:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Rá lehet kötni "sima" tv-re is.

Szerintem nem kell mindenképp HD tv. Ha még nem láttad, hogy milyenek a játékok HD-ban, addig nem fog zavarni, mert a sima tv-n is nagyon szép a grafika, az egyetlen bibi, hogy a játékok a szélesvásznú tvkre vannak kitalálva és így a kép jobb, ill. bal széle nem látszik.


Ha nincs keret új tv-re, akkor is jó választás a PS3, szerintem jobban megéri, mint a box. De ez csak magánvélemény :)

2009. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én ugy hallotam hogy a régi tv-ket a ps szét b**sza.

Nem tudom mi igaz ebböl!

2009. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én vagyok a kérdező?
2010. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szóval nem xD
2010. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zealoth válasza:
Hmm hát nekem is egy régi (kb 8 éves) crt tévém van. 63 cm es. Aminél gyakran vált felbontást, a kis felbontás miatt, és a hétvégén egy demonál (Heavy Rain) a tv hangszórói betojtat.
2010. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És ha Panasonic kb. 2-3éves TV-m van nem tom hány centis de arra jó a grafika?? (Nem HD)Hanem sima de jó????
2014. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!