Photoshop cs3-ban hogyan tudok karcsúsítani vkit? Vagy megnövelni a mellét?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
kontroll+shift+x
2009. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

:D

Teljesen átérzem, megértem a válaszod!

Aki megvásárolja majdnem fél millióért a progit, nagy valószínűséggel tudja is használni valamilyen szinten. Aki DC, torrent, crackelt CD-ről szerzi be: töltsd le a gimp-et, picassa-t stb, azok ingyenesek.

Esetleg ajánlom egy új barátnő beszerzését vagy plasztikai sebészt. Ennek a programnak nem ez a fő profilja! Tegyük fel, hogy ezek ellenére is segít valaki: úgy kezdené a mondatát, hogy minden képnél máshogy lehet elérni az általad igényelt eredményt. Ezeknek a leírása képenként jó pár oldalt igényelne és itt még csak a felszínnél tartunk. Tényleg komolyan teszitek fel az ehhez hasonló kérdéseket, esetlega válaszadók reakciójára vagytok kíváncsiak, vagy.....inkább hagyjuk...

Velem van a gond, pontozz le!

2009. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

háát igen, sajnálom jól gondolod, veled van a gond: )

egy megbízható helyről töltöttem le ezt a programot..és tudok is vele dolgozni szépen:D mert vannak neten videók amikben mondják és utánacsinálom én is:D fain;)(Y)

és erről nem volt vidi..gondoltam rákérdezek..itt úgyis több ember olvassa ezeket..hátha tud vki segíteni.

2009. márc. 18. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
nem, nem vele van a gond. Sőt igaza van, hosszú hosszú hónapokig kell gyakorolgatni, és TAPSZTALATOT szerezni. Mondhatunk neked akármit, de sajna ez nem 1 megoldóképlet, nem lehet minenre 1 sablont húzni.
2009. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért nem? nekem elég kezdő szinten is:DD
2009. márc. 19. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
én csak azt nem bírom amikor valaki lusta beírni valamit a keresőbe, beírja ide, vár fél napot aztán olvassa a receptet... tele van az oldal felesleges, gyermeteg kérdésekkel, meg olyanokkal amiket keresővel hamarabb megtalál mintsem, hogy beírná ide.
2009. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jóh, igazad van:D
2009. márc. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!