Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan lehet letölteni vagy a...

MDaniel kérdése:

Honnan lehet letölteni vagy a movie makert, vagy milyen más programmal tudom átmásolni a gépbe a videokameráról az anyagot? (MiniUsb)

Figyelt kérdés

Movie makerrel csináltam már,xp-n azt nem tudom h hányas verzió volt,sikerült átvenni teljesen jó minőségben,fennakadások nélkül.Movie makert próbáltam letölteni(mivel a win7en nincs rajta(ezt nem igazán értem...),de letöltöttem a 2.0 de nem talált valamilyen moviemk.exe filet,aztán láttam hogy a 6.0-án van,így megpróbáltam feltelepíteni de mivel a 2.0 se rakta fel rendesen így letörölni sem tudtam,nem volt benne a vezérlőpult programok telepítése,és törlése menüpont alatt,így hát kiírta hogy már fennt van egy régebbi verzió.Aztán megpróbáltam úgy hogy kitöröltem a program fileos mappáját,mert más programnál így már sikerült letörölni.

Aztán megpróbáltam egy xp-s gépen és elkezdte felvenni,csak az volt a baj hogy a hangot rendesen felvette,de a kép később,és csak nagyon lassan szaggatva jelent meg.

Valaki tud ajánlani valami más programot esetleg?vagy valami alap progit amit felrak a win7,megjegyezném,hogy szerintem nagy baromság volt kiszedni a movie makert,de ha megtalálható valahol ez a funkció,akkor elnézést kedves Gates bácsi:)


2011. máj. 30. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,csak az a baj amit már említettem...nem megy fel a 2.0,csak félig van fennt,nem tudom letörölni,tehát más verziót sem tudok felrakni!
2011. máj. 30. 21:49
 3/4 A kérdező kommentje:

Panasonic NV-GS27

DV kazettás kamera

2011. máj. 30. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Akármilyen ingyenes videószerkesztő jó, a múvimékert hanyagold, az hulladék. Kell egy firewire-kábel is a digitalizáláshoz.
2011. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!