Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenne egy olyan problémám...

Lenne egy olyan problémám hogy ujta teleitettem a PC m eddig is win7 volt rajta vissaz felraktam és egyszerűen nem ismeri fel a VGA-m csak a szabványos vga t drivert si raktam fel hozzá de semmit sem ért. Valaki segitsen!?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 16:58
 1/2 eNerdzsy ***** válasza:

Először is meg kell tudnod a VGA típusát. Pl. NVidia GeForce 4 MX 440 vagy ATI Radeon GX8800 - vagy valami ilyesmi.

Ezután a kártya gyártójának hivatalos oldaláról töltsd le a legfrissebb verziót amit a te kártyádhoz ajánlanak.

2011. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ASUS EAH4550 de akármilyen drivert akarok leszedni hozzá semmi se jó:/ 64bites driver kéne próbáltam már mindent de mindg a szabványos vga ra van ráállva..:(
2011. máj. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!