Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért kerülnek ilyen sokba a...

Miért kerülnek ilyen sokba a Leica kamerák? Most volt a DFM magazinban elemezve a Leica X1, ami 425. 000 huf és alig tud valamit. APS-c méretű, nem csrélhető objektíves, iso 3200 max.

Figyelt kérdés
nem is értem, az én Sony alpha-m 270.000 huf és 3szor jobb tulajdonságai vannak.. vagy itt a márkát kell megfizetni? és ráadásul még iszonyú ronda is
2011. máj. 25. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
talán azért, mert a világ egyik leg precízebb optika/ lencse gyártója. amúgy a drágább panasonic gépeken is Leica objektívek vannak. De ha ezt drágának tartod nézd meg a Hasselblad-okat :D
2011. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó minőségű és minél jobb minőségű valami, annál rosszabb az ár/érték arány. Az optikája valószínűleg jobb, mint az Alphádnak.


Egyébként a Leica sose tartotta fontosnak a jó minőségű magas ISO-t, hanem helyette a minél jobb pixelenkénti képminőség volt a cél.

2011. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen a Hasselbland az már egy más kategória. azt nem lehet valami sokrétűen használni, csak a stúdióban, de ott a legjobb.

hát csak furcsáltam hogy a tulajdonságaihoz mérten ilyen sokba kerül, de persze az optikája legendás. bár szerintem sokkal jobban megéri egy normális D-SLR-t venni

2011. máj. 25. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg inkább egy 7D
2011. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!