3 piros led villogott az xbox360om-on elvittem ma szerelőhöz és azt mondta hogy lehet hogy nem lehet már megcsinálni. De miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A túlmelegedés szokta okozni ezt, és valóban ilyenkor ha meg is lehet csinálni akkor sem húzza sokáig.
2011. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3 LED / E74 HIBA JAVÍTÁSA

A konzol bekapcsoló gombja körül 3 piros led villog. Nincs kép.

Az XBox 360 a túlmelegedésből eredő hibát 3 piros led villogtatásával jelzi. Legtöbb esetben az alaplap hő hatására deformálódik, a grafikai processzor leválik az alaplapról, eltűnik a kép, a konzol használhatatlanná válik.

Szervizünk a 3 LED / E74 problémát rövid határidővel orvosolja!

Tünetei: a konzol bekapcsoló gombja körül 3 piros led villog, Nincs kép és hang sem, vagy csak a hang hallható.


Átfutási idő: 7 nap

Szervizfutárral: 9 nap

A hiba okairól, a javítás részleteiről egy igen méretes

ismertető olvasható oldalunkon, IDE kattintva.


Javítás ára: 6.990 Ft


FIGYELEM! Aki nálunk javíttatja 3 LED HIBÁS gépét, a VISSZAHŰTÉS MÓDOSÍTÁS-t AJÁNDÉKBA KAPJA TŐLÜNK!

2011. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ponnt ide vitem :) 6. kerület hunyadi tér :)
2011. máj. 21. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem előfordulhat, hogy nem lehet megcinálni, vagy nem éri meg, mert annyira szétcsesződött
2011. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*megcsinálni
2011. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én eddig úgy tudtam hogy a "Redringet" csak alaplap cserével lehet javítani
2011. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!