Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Logitech Z313 front hangszórót...

Logitech Z313 front hangszórót hogy lehet szétszedni?

Figyelt kérdés
Csavart nem találtam, pattintani próbáltam, nem ment, eltörni nem akarom, de leejtettem, és nem szól az egyik, azt próbálnám megszerelni... Valaki segítség? Messze élek, úgyhogy ne szervízt ajánljatok :) Meg ne is gúnyoljatok, nem nagyon szoktam szerelgetni, pár drótot forrasztottam, ennyi a tudásom. Már vettem helyette másikat, csak gondoltam összerakom ezt is a másik szobába... Köszi!
2011. máj. 16. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
a hagszoró elején van valami "háló"? mert ha van azt általában le lehet pattintani, és alatta valszeg lesz csavar.
2011. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam, már a gumi, vagy a roharács közti műanyagból is lepattant egy pici darabka. Lehet, hogy csak hülyén csinálom, de nekem ez nagyon nem akar szét jönni...


Hátha így könnyebb, ezekről lenne szó:

[link]

[link]

2011. máj. 17. 02:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!