Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-at rá lehet kötni számítóg...

PS3-at rá lehet kötni számítógép monitorra?

Figyelt kérdés
Egy Samsung SYncMaster 2220LM monitorom van. Tudja a full HD-s felbontást...
2011. máj. 13. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen DVR csatlakozótól függ, szóval ha az van, akkor ok!

DE ez nem biztos! ;)

2011. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nézd meg hogy vannak-e egyező típusú csatlakozók...
2011. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
HDMI to DVI csatlakozó, mármint átalakító kell azt írják... Ez videot fog közvetíteni, a hanghoz pedig sztem egy sima aux kábel is elég...
2011. máj. 13. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, csakis átalakítóval fog menni, ha a monitorodon nincs HDMI bemenet (van olyan, amire már tettek).

Arra figyelj, hogy ne csak DVI kimenet legyen rajta (adnak csak ilyent is), hanem audio kábel is legyen rajta (az már mindegy, hogy 3,5-ös, vagy vagy a másik, ami AV kábelnél van, mert átalakítóval az is megy).

2011. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na de van egy ki gond ám... most vettem észre hogy ez a monitor ami nekem itt van még csak nem is DVI-s hanem VGA. Akkor halott baba?
2011. máj. 13. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!