Mikor lesz újra internet PlayStationŸ Network-ön?

Figyelt kérdés
Bizonyára hallottátok, hogy két-három hete egy "anonymus" nevű hackercsoport feltörte a PlayStation rendszerét. Szinte mindegyik felhasználó accountjához hozzáfértek, több millió dollárt loptak a játékosoktól. Probléma kijavításán már jó ideje dolgoznak, de még mindig nincs internet. Nem tudja valaki mikorra várható, hogy kijavítják és újra tudok multiplayerezni? A válaszokat előre is köszönöm. :)
2011. máj. 7. 12:23
 1/5 anonim válasza:
inkább tanuljál!
2011. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jövőhéten ígértek! De sose lehet tudni.
2011. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A válasz írója 36%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:29


jaajj ne büntess... :/

2011. máj. 7. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Teged mar az elet megbuntetett.


Sok hulyeseget beszelsz, es ertelem sem latszodik rajta.

1) Nem az Anonymus torte fel oket (legalabb is nem tudni, hogy kik, de mivel mindenki Anonymust hitt, ezert valoszinu mar Sony is jart naluk, de megsem ok voltak)

2) Nemhogy dollar milliokat, de meg centeket sem loptak. Egy arva dollar sem hianyzik senkinek sem a szamlajarol

3) Nem internet nincs, meg nem a PSN-nek nincs internetje.

Mindenkinek van netje, csak a PSN szervereket lekapcsoltak. Ennek ellenere neked is van neted, csak a PSN-t nem tudod elerni.


De az elso ketto pont meg nem is olyan nagy gaz, lehet csak felreinformaltak, de a 3-as pont az buntetett.


Es hogy valaszoljak is:

nem tudni mikor lesz ujra online, allitolag jovohet (de ilyen allitolagokat mondtak mar majus 3-ra is, es megsincs).

Es mivel eleg szarul vagy tajekozodva, ajanlok figyelmedbe egy normalis honlapot:

www.playstationcommunity.hu


Itt mindent leirnak.

2011. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én csak azt mondtam, amit 1 haveromtól hallottam, h pénzt loptak, meg h az anonymus volt.. kb 1 hónapja van ps-em még alig játszottam rajta, ne várd, hogy olyan tájékozott legyek.. de azért köszönöm
2011. máj. 7. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!