Hogy tudom visszanézni a felvételt régi kamerán?

Figyelt kérdés

(előre is elnézést a béna kérdésért)

Régi Sony kameránk van, szerintem 10 éves lehet kb. Olyan kis kazetta kell bele. A következő gombok vannak rajta:

power, camera, off, player, aztán az oldalán: nightshot off, on, fader, back light, title, program, picture effect, date, time, counter reset, focus. A tetején van

olyan gomb, amivel gondolom, hogy lehetne, de nem megy az istennek se. +Editsearch-, és alatta van stop, meg play meg pause és tekerés. De valahogy nem tudom beindítani. Először az elejére kéne tekerni a kazettát, mert most telt be, de nem megy. Ha valaki el tudná mondani kb. mint egy ovisnak (bár lehet, hogy egy ovis ügyesebb), akkor nagyon megköszönném.


2009. márc. 9. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Playerre kell állítanod a kamerát, tehát lejátszó üzemmódba. Össze kell dugni a tv-vel mintha egy videolejátszó lenne (audio/video out). Utána a play/tekeréssel mint egy lejátszó működik.
2009. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A TV nélkül belenézve a kamerába nem lehet?
2009. márc. 9. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van a kamerának kis képernyője akkor lehet. De szerintem ezeknek még nem volt.
2009. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!