Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy LCD FullHD tévének tényleg...

Egy LCD FullHD tévének tényleg nem szabad mennie egész nap?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra kell odafigyelned, hogy ne legyen mozdulatlanul a képernyőn semmi huzamosabb ideig. Idővel hajlamosak beégni, ha nincs rendesen képfrissítés. Cirka 2 óra. Főleg a tv logókra gondolok. Pl az rtl-en nem gond, mert reklámnál ugye leveszik, de nekem a discovery beégett, és közelről eléggé látható, bár homályos.:(
2009. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!
2009. márc. 9. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Valami tévedés van az előző hsz-ben tudtommal! Csak a plazmák hajlamosak beégni! Egy egyszerű példa: a monitorom már több éve egy 19 collos lcd (philips), mindig is XP-t használtam, mégse égett be a start menü!
2009. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Az első hszóló vagyok. Nekem lcd tévém van, és igenis beégett. Egyrészt biztos vannak kevésbé hajlamos készülékek erre, másrészt ne hasonlítsunk egy monitort egy tévéhez ennyire.
2009. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
A ma kapható LCD-k nem tudnak beégni. Plazmából is csak a gagyibbak.
2009. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

1. válaszoló!

milyen márkájú az lcd tv-d?

2010. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nálunk, a gyárban, a LCD monitorokat, és tv-ket, a tesztelés során, beviszik egy szobába, és 24 órán keresztül bekapcsolva hagyják öket, hogy meddig bírják.

Amelyik LCD termék kibírja, azt lehet vinni eladni, amelyik nem bírja ki, az reject.

2010. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!