Milyen Keverőpultot vegyek?

Figyelt kérdés

McCrypt Midi-5 -t nézegettem elég jónak néz ki csak az a gond hogy szerintem az csak Virtual DJ-hez jóó, ha valaki tudja hogy Traktor Dj.vel is müködik az kérem feltétlenül írjon !!


Van egy másik kiszemeltem a Numark MixTrack, ami jó Virtual Dj-hez és Traktor Dj-hez is egyaránt !! Van Róla jó sok videó Youtube-on és hát szerintem nem valami sok Effekt gombal rendelkezik. Ha valakinek van ilyen és megvan vele maximálisan elégedve az kérem írjon !! :)


És ha valaki tud még valamilyet ebben az árkategóriában azt is elfogadom! köszi


2011. máj. 3. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kezdő, haladó DJ vagy?
2011. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát keverőpulton még pár órát zenéltem de virtual dj programmal már több 100 órát... :D
2011. máj. 7. 13:14
 3/15 A kérdező kommentje:
Reloop Digital Jockey 2 Controller Edition ezt is néztem bár ezmár +10ezer és ez csak traktorhoz jó!
2011. máj. 7. 18:28
 4/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok

biztos hogy csak Traktorhoz jó? mert szerintem mindegyik keverő jó minden Dj programhoz. legalábbis én eddig ezt tapasztaltam. szerintem a 3 közül mindegy melyiket veszed meg, bár a utolsó kicsit jobb (meg drágább), a Numark MixTrack-on tényleg nem sok effekt van. ajánlani nem tudok, mert nem nagyon sok ismeretem van ilyen keverők terén, de ha kérdésed van, még írj.

2011. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
amúgy meg a Virtual Dj-hez úgy tudom minden Dj keverő jó
2011. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hát a Reloop Digital Jockey 2-hez tuti hogy csak a Traktor Dj a jó mert haveromnak is olyan van !! müködik virtual djvel is de azzal nem megfelelően...


Az Mc Crypt-et akarok eredetileg venni de traktor djbe meglehet nézni hogy milyen keverővel kompatibilis és nincs rajta a listán sajnos !! :S

2011. máj. 10. 15:49
 7/15 anonim ***** válasza:

És ha Traktor helyett Virtual Dj-t használnál? :)

Akkor megveheted a McCrypt-et és jó a gépedhez.

2011. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy attól, hogy nincs rajta a listán, attól még lehet hogy jó bele. De nem tudom, a Traktor Dj-hez nem értek, csak a Virtual Dj-hez, meg az Atomix MP3-hoz.
2011. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom hogy Virtualal tuti jóóó, de szerintem a traktor jobb program.... ez saját vélemény :D
2011. máj. 20. 11:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Végülis szerintem is jobb a Traktor. Azóta megtanultam :D
2011. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!