Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pioneer VSX417 erősitőm van,...

Pioneer VSX417 erősitőm van, és azt szretném tudni hogy hogyan kell a subvofert rá kötni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 23:27
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt....Külön sub erősítővel tudod csak hajtani. Hátulján megtalálod a Coax csatik között a sub kimenetet . Aktív mélyláda kell hozzá sajna
2011. máj. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ezért nem jött ki onnan hang amikor csak simán rákötötem a ládát.Kösz a választ
2011. máj. 3. 00:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Hány wattos hangfalakat kötötél rá?
2011. máj. 3. 11:06
 4/4 anonim válasza:

a Subnak egy mnc erősítőt vettem ha jól emlékszem 120 wattos volt azt rákötöttem egy ilyenre :D [link]

Elég keményen szolt , a frontnak meg rear - nek készítettem saját tervezésű hangfalat amibe piezo csipogó (80w) 25 ös mélynyomók (120w) videoton meg közép (100w) videoton volt.. kivatelinoztattam meg sziloplasztával teljesen légmentesre csináltam....Meg is hajtotta ezeket rendesen csak max hangerőn már nem bírta el :D Hálás kis jószág ez a tipus , jól választottál ... Csak ajánlani tudom

2011. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!