Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 vásárlás elött állok,...

Xbox360 vásárlás elött állok, eről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


szerintetek meg vegyem? megéri az árát? véleményeket!


2011. máj. 1. 11:52
 1/7 anonim válasza:
Az igazság az, hogy már ott megbukott az egész, hogy vatera nem szabad benne megbízni egyrészt mert nem biztos,hogy működik én ezt tapasztalatbó tudom mert már vagy egy éve, hogy rendeltem onnan egy basszusgitárt 30 ezer forintért és kb 20 ezer plussz ment rá mire ugy működött mint egy normális gitár szóval szerintem ne vedd meg elég csábítónak hangzik de lehet, hogy csak be akarnak csapni szerintem nézz körül egy másik oldalon ami viszont már nem használt és lehet, hogy nem lesz hozzá ennyi játék meg minden de az biztos, hogy működni fog!
2011. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem még egy kicsit hozzá teszel és tudsz venni egy ps3-at.Ps3-ra több új játékot adnak már ki mint xbox-ra
2011. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen ps3 ra is gondoltam, de bonyolultabb lenne ha fhleselve lenne mert mire lejön egy játék, nemtudom hány nap de elég sok lenne szerintem:) xbox nál meg max 2-3 nap hogy nem megy folyamatossan a gép meg a haveromnak elég sok irott játéka van tőle tudnák még kölcsön kérni szerintem ezért jobb lenne az xbox de azért köszi a választ:)
2011. máj. 1. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
ps3nál se több feltétlen egy játék, a multiplatformok ugyanakkorák mint xboxnál, vagy még kisebbek is mert xboxos képfájl alapból televan digitális matyóhímzéssel de ez már bonyolult, csak a ps exkluzív játékok használják ki a blu-rayt.
2011. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj rá kipróbálási garanciát minimum ha megveszed, vagy 1-2hét visszafizetésit (a vaterás xboxra). előző voltam, üdv.
2011. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt irták hogy semmi bajja nem volt a konzolnak, olyan problémája volt a gyereknek, hogy spanyol volt a játék felhivta az eladót és akkor kilehetett cserélni
2011. máj. 1. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:

13:31


Igaz, hogy a multiplatformok tobbsege ugyanakkora, de a PS3-nak pont az exkluzivok miatt van ertelme.

2011. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!