Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a fényképezőmn...

Mi lehet a baja a fényképezőmnek? Vajon meg lehet csináltatni?

Figyelt kérdés

Pár napja fényképeztem vele, és mikor újra be akartam kapcsolni, fekete volt az egész háttér, a dátumot, meg mindent kijelzett, a menüje is megjelent, a képeket is lehetett vele nézegetni, de fényképezni nem lehetett, vagyis lehetett, de full fekete képet ... Párszor ki be kapcsoltam, tettem bele új elemet, aztán egyszercsak megjavult.

Ma ugyanezt csinálta, de nem javult meg...

Mi lehet a baja? Vajon meg tudják csinálni?

Olympus D545


2011. ápr. 27. 14:34
 1/4 anonim válasza:
vidd el valami hozzáértőhöz..
2011. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elviszem, csak gondoltam hátha tudja valki, hogy mi lehet a baja, mert ha nem egy egyszerű problémája van akkor nem érdemes megcsináltatni...
2011. ápr. 27. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami szoftveres dolog lesz... lefagyott. Ha nem jelentkezik máskor, vagy túl gyakran, akkor nincs nagy gond.
2011. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mostmár mindig ezt csinálja...

Viszont írtam a szervíznek 15000-ért csinálnák meg, annyiért meg nem érdemes...

Ha keresnék valaki szerelőt, ő vajon meg tudná csinálni?

2011. ápr. 30. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!