Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hiba üzenet, mit tegyek? Sony...

Hiba üzenet, mit tegyek? Sony Vegas pro 10! Újonnan lett feltéve a Sony Vegas Pro 10-em. Azonban, amint beteszek egy videot kiír egy hiba üzenetet, majd pixelesen jeleníti meg a kívánt (jelen esetben összes videot) amit beteszek.

Figyelt kérdés

A hiba üzenet: An andy proxy file is being bult. You can cancel this operation by clicking on the cancel button on the lefside os the status bar. (Igen tényleg elindul, viszont ismételten egy újabb hiba üzenetet ad ki)


Végezetül menteni sem tudom, hisz úgy tűnik akármilyen fájl formátumú videot teszek be semminek veszi.

A segítséget előre is köszönöm! :)hh


2011. ápr. 18. 16:27
 1/6 A kérdező kommentje:
elnézést elírtam, Audio Proxy
2011. ápr. 18. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valami kodekhiba lesz a ludas.

Ez legális Vegas, vagy tartós próbaverzió?

2011. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Letöltött teljes verzió. Gondolkodtam én is, hogy ez e az oka, de másoknál működik 100%osan. Lehet nálam van a gond, de, hogy mi még nem jöttem rá.
2011. ápr. 19. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedd le, és telepítsd újra, hátha akkor jó lesz.
2011. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült, működik! köszönöm :)
2011. júl. 5. 23:10
 6/6 Balavány Vince válasza:
nekem is baj van a sony vegas pro 10-zel de nálam még a telepítésénél azt írja hogy nem vok nethez csatlakozva pedig vagyok és leáll a telepítés. és bocs hogy ez off de fontos lenne nagyon
2014. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!