Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom CD-ről a dalokat...

Hogyan tudom CD-ről a dalokat a telefonomra tölteni?

Figyelt kérdés
Vettem egy CD-t, amit szeretnék a telefonomra áttölteni, mert manapság kinek van már hordozható CD lejátszója. Eddig, ha a netről töltöttem le zenét, csak annyit csináltam, hogy lementettem a gépre, majd OVI-ban megnyitottam és "átvitel ide:telefon" gomb megnyomásával át is ment. Most viszont nincs ilyen gomb. Talán valami más formátumba kéne átrakni, de fogalmam sincs hogyan lehetne. Köszönök minden segítő ötletet!
2011. ápr. 9. 22:38
 1/5 anonim válasza:
mp3 fájlt kell csinálni belőlük, aztán azt felrakni a telefonra. Mondjuk én ezzel megszenvedtem múltkor, igaz, nem a telefonra akartam felrakni cd-ről, hanem találtam itthon egy csomó régi cd-t, és youtbe-ra akartam feltenni, mert nem voltak fent. Hát eltartott némi ideig, mert ha a cd tartalmát felrakom a gépre, akkor a számok .cda formátumban vannak. Egy órát azzal töltöttem el, hogy a neten használható konvertálót találjak hozzá. (Utána jött még az, hogy videót csináljak belőlük, de ez téged nem érint, meg amúgy is, az már nem egy nagy cucc.) Hát hosszas keresgélés után az AltoMP3 Gold nevezetű programot találtam hozzá, amit sikerült használnom is, de megmondom őszintén, nem vagyok egy nagy zseni az ilyen dolgokban, és még ennek a használatára is rá kellett jönnöm, az se két perc volt.
2011. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy régi, de tökéletes progim. Easy cd extracktor a neve ha jól emléxem rá így írják. Audioból kb 3perc alatt csinál mp3mat cdről is. Persze mp3ból audiót is lehet. Van benne egyéb konverter is, meg sok okosság. Am az mp3mat a legkönnyebben usb n tod a telre áthúzni. Nem kell hozzá semmi.
2011. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a 3 perc nem 1 számra értendő, hanem egy teljes cdre!
2011. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
cdex nevű programmal lemented mp3ba a számokat, majd átpakolod a telefonra.
2011. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A legelső ajánlását próbáltam ki rögtön és sikerült is még tegnap megcsinálnom. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2011. ápr. 10. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!