Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Canon PowerShot A1200 fényképe...

Canon PowerShot A1200 fényképezőgépről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Esetleg hasonló árban más, jobb javaslat?

Előre is köszi!


2011. ápr. 7. 12:17
 1/10 anonim válasza:
én azt tudom, hogy a sx100-as változat iszonyat jó volt, a 120-as szerintem ugyan olyan szuper képminőséget nyújt :) különben volt már a kezedben? mert szerintem nem praktikus és nem kényelmes a fogása...
2011. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Az SX120-at épp most találtam meg 37 800-ért, ami határeset. Nem akartam többet költeni 30-nál, de akkor meggondolom. Egyébként még nem volt a kezemben egyik sem, most szeretnék választani.


Más vélemény, javaslat?

2011. ápr. 7. 15:13
 3/10 anonim válasza:
szerintem rendkívül fontos hogyha folyamatosan használod, kézben van sokszor akkor kényelmes legyen. én 100-asra vadászom most, de a 120-as van most forgalomban :( lehet nekem is az lesz... illetve elmegyek edigitalba megfogdosni. :P
2011. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Itt nézem a két gépet:

[link]


Igazán nagy különbséget nem is látok a kettő között. Lehet, hogy maradok az A1200-nál? Sűrűn úgysem használom, képminőségben talán nincs nagy különbség, és 10e HUF nekem azért számít. Vagy nagyon mellényúlok?

2011. ápr. 7. 16:04
 5/10 anonim válasza:

azt kell eldöntened, hogy ha meglesz a gép mennyire fogsz (illetve most mennyire visz rá a lélek) fotózni.

ha zsebbe akarod dobni, gyorsan előkapni, pár egyszerű, nem túl látványos képet csinálni, mondjuk ez elég baráti összejövetelekre. viszont, ha szeretnél elmenni egyedül sétálni egyet a természetbe, szereted a fényeket, a színeket és nem akarsz PS-ben szórakozni (esetleg nem is értesz hozzá), akkor mindenképp az sx120-ast vedd meg. Neked kell eldöntened végül is :)

Én most megyek edigitalba megfogdosni, eddig aludtam, muszáj volt végig gondolni :D

2011. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

"..nem túl látványos képet csinálni.." Ennyire azért nem lehet vacak az A sorozat. De amúgy értem amit mondasz, meggondolom. Köszönöm!

2011. ápr. 7. 17:32
 7/10 anonim válasza:
megnéztem tegnap a sx120-ast.. valami förtelmesen bóvli az egész. nem értem miért nincs sx100-as :''((((
2011. ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni, köszi! Mi volt vele a gond? A ház műanyag vacak? Pedig képen jól néz ki.
2011. ápr. 8. 11:18
 9/10 anonim válasza:
igen, képen szép. csak a gombok szarok. szerintem főleg műanyag, és mint mondtam nem praktikus. sx100-ast kifejezetten jól építették fel és mindent jó helyre tettek. ezért szörnyülködöm a mostani szériánál.
2011. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Asszem megnézem az A1200-at, az legalább olcsóbb.

Köszönöm a segítséget, mennek a zöld pacsik!

2011. ápr. 8. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!