Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DSLR fényképező gép expó?

DSLR fényképező gép expó?

Figyelt kérdés
Ha eladnak egy dSLR-t akkor mindig odaírják, hogy mennyi expó van benne. Ez miért lényeges? Azt hallottam, hoy egy dSLR fényképezőgépbe egy bizonyos mennyiségű expó lehet. Ezután a gép tönkremegy? Vagy ha veszek egy dSLR-t fényképezhetek vele összevissza, nem megy tönkre tőle?
2011. ápr. 3. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy fényképezőgép zárszerkezete elromolhat akár száz expo után is de elmehet százezerig is.Azért az igen nagy százalékuk évekig megy baj nélkül.Vannak erősebb masszívabb gépek még az egyforma kategóriában is.A Canon 300-as gép pld egy totál műanyag elég gyengécske gép volt míg a Pentax K sorozat egy összehasonlíthatatlanul masszívabb fémházas fémalkatrészeket tartalmazó nagyon strapabíró gépek.A Canonnál elég számos meghibásodás volt.
2011. ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm értem:), ez csak dSLR fényképezőknél van így? Kompakttal fényképezhetek összevissza?
2011. ápr. 3. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Kompaktban kisebb mozgó alkatrészek vannak sokszor ott is gyenge műanyagalkatrészekkel de a fotózás szempontjából teljesen azonos a DSLR-el nem tart tovább lényegesen.
2011. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, értem.
2011. ápr. 3. 01:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!