Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csak fekete a laptop...

Miért csak fekete a laptop kijelző?

Figyelt kérdés
Acer travelmate 630 nem egy nagytudású gép de szeretem! ha tudnátok abban segíteni mi lehet a baj annak nagyon örülnék!látszik a kijelző nincs betőrve zseblámpával világítva egészen jól látszik!szóval a probléma nem világít a kijelző hiába mozgatom!nem szeretnék rá sokat költeni a válaszokat előre is köszönöm!
2011. ápr. 1. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A kijelzőben van egy háttérvilágítás, legtöbbször az invertere szokott tönkre menni, a javítása 10000 Ft körül szokott lenni.


Házlagos megoldás: szedd le a burkolatot, és rakj mögé egy lámpát! Nappal érdekes átlátszó monitorod lesz!

2011. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az inverter lesz a gondja


az egy 82 centis lcd tv-hez kb 30 ezer ft, akkor ehez a laptophoz kb 10k lesz

2011. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez történt az enyémmel is, nekem csak az alkatrészre húszezret mondtak, úgyhogy én összedugtam egy monitorral, bár én egyébként sem hurcibáltam, ha neked muszáj, akkor tényleg szervíz.
2011. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg nem nyomtál el rajta valamit? Az enyémen van olyan gomb, ami lekapcsolja a képernyő világítását. Próbáld megnyomni egyszerre az Fn és F7 vagy valamelyik gombokat talán sikerül
2011. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb 5 ezer forint:

[link]

2011. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de szervízbe 10-et fognak kérni, mert a munkadíjat is rávarrják

szerintem a kérdező nemnagyon tudja beszerelni, ha csak nem szakember, bár ha az lenne tudná, hogy ez a baja

2011. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!