KINGMAX kérdése:

Notebook-okban meglehet javítani a csatlakozókat?

Figyelt kérdés
Valami gond van a hangkártya csatlakozójával (a füles csatlakozója) és ezt szervizbe küldöm, ott meg tudják csinálni? Meg amúgy nem tudom hogy mi a szakszó, de az áramellátás csatlakozója is sz*rakodik. Ezt is meglehet javítani, vagy esetleg kicserélni?
2011. márc. 22. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesem ki lehet szervizben cseréltetni, de nem lesz olcsó, ugyanis szét kell szedni a gépet rendesen. Jól írod, vagy egyszerűen mond azt, hogy a hangkártya és a tápellátás jack dugó aljzata hibás. De biztos hogy az aljaz hibás? Próbáld ki másik táppal, és másik fülessel is, lehet azok sz@rakodnak.

AZ én laptopomon az USB aljat ment tönkre (a gyerek lelökte az asztalról, és ráesett a kiálló egércsatlakozóra) de én ezért nem viszem be, mert maradt kettő. Viszont a táp és hangkártya csatiból csak egy van. :-(

Megcsinálják szerintem egy kisebb számtekboltban is, ahol javítással is foglalkoznak, és olcsóbb lesz mint egy központi szerviz.

2011. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de ezt garanciával is megcsinálják, vagy pénzbe kerül? Amúgy próbáltam másik fülessel, meg táppal is, de nem jött be. :(
2011. márc. 22. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még garanciális akkor természetesen. Ez nem egy normális dolog hogy elromlik két jack aljzat is. Nyugodtan vidd be a szervizbe, amíg garanciális.
2011. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a segítséget.
2011. márc. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!