Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik laptop lenne a jobb?...

Melyik laptop lenne a jobb? Linkek mellékelve.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Csak egyszerű használatra kell: internetezés, MS Office, fényképek tárolása, ilyesmi, semmi extra.

Melyik éri meg jobban?


2011. márc. 16. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább a HP annak legalább van vmi neve...
2011. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Se HP, se Packard. Nincs valami Acer inkább? Azok olcsók és nem is rosszak.
2011. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van Acer is, csak öcsém azt mondta, inkább HP. Mondjuk én sajnos nem igazán értek hozzá, ezért is kérdeztem, több vélemény segítségével jobban tudok dönteni. Az Acereknek az ára is jobb...
2011. márc. 17. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Két HP gépünk volt, mindkettőnek tönkrement a monitorvezérlője. Nemrég telepítettem egy Acer emachine gépet, sokkal kezesebb volt, mint az én Dell laptopom. Mondjuk anyagminőségben nem ért fel azzal vagy a régi lenovo/IBM gépemmel, de azok kétszer annyiba kerültek...

Persze a HP laptopos kaland rég volt, de az irodában legalább havonta baj volt valami HP cuccal, amíg voltak (nyomtató elsősorban...)

2011. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!