Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Köthetek 2x2w-os erősítőt a...

LASFASF kérdése:

Köthetek 2x2w-os erősítőt a 2x50w-os elé?

Figyelt kérdés

Na bővebben a kérdés: Van egy 2x50w-os erősítőm, amin történetesen nem működik a hangerőszabályzó, és van egy régebbi 2x2w-os erősítőm, és gondoltam, hogy meg lehet-e ezt így csinálni: [link]

Bár van egy olyan érzésem, hogy nem, de azért mindenesetre megkérdezem :D


2011. febr. 27. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Erősített jelet nem köthetsz alacsony áramerősségű bemenetre, abban a pillanatban égne el az erősítő. Ellenben, ha pl van line-out a kis erősítőn, azt RCA dugóval már kötheted a nagyobbra
2011. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, értem, köszi a választ, én is kb erre gondoltam, hogy égne az erősítő, ezért nem mertem kisérletezni, inkább megkérdeztem :) Sajnos line out nincs rajta, de akkor majd szerzek egy kis asztali hangszórót, amin van :D
2011. febr. 27. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!