Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet a MiniDV kazetta...

Hogy lehet a MiniDV kazetta felvételeit gépre átrakni?

Figyelt kérdés
Van egy MiniDV-s kamerám,és a felvételeket szeretném átrakni számítógépre. Olvastam valami olyat,hogy valamiféle kódoló kell hozzá,de csak ennyit tudok. Hogy megy ez végülis? Ha kódoló kel,akkor abból milyen márkájút érdemes venni? És kb. mennyit helyet foglal a felvétel? (tele van a kazi)
2011. febr. 26. 16:42
 1/2 anonim válasza:

Kell hozzá egy IEEE 1394A Firewire kábel és a gépbe egy ilyen kártya (ha nincs az alaplapon ilyen csatlakozó).


Én pár éve vettem ilyet, akkor kb 4000HUF volt a kábel és a kártya együtt.


Rácsatlakoztatod a kamerát, elindítod a Windows Movie Maker progit, és az átmásolja a kazetta tartalmát egészben vagy részben a gépre.


Utána lehet szerkeszteni a filmet, menteni, stb.


Linkek:

[link]

[link]

2011. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2011. febr. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!