Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Remnantgame boltnál árult...

A Remnantgame boltnál árult psp, tényleg ki van flashelve vagy ki kell flashelni?

Figyelt kérdés

vennék egy flashelt psp 3004 -et 16 gigás karival(apródhirdetésből nem sok ilyen van,az kevés meg lejárt)és kinéztem magamnak a remnantgame.hu weboldalt ahol módosítva van.ezt szeretném megvenni csak azt nem tudom hogy tényleg ki van e flashelve.Ha nem ki flashelném 3004-et

lehetőleg használati utasítással ami pont a 3004-hez szól és nem a három ezerhez.De ha tönkre tehetem vele a psp-m akkor nem kockáztatok.mert ugyanis ha a psp tönkre megy

azt nem akarom így profik véleményét kérném!De ugyanakkor fizetni sem akarok a flashelésért.válaszaikat várom köszönöm előre is.


2011. febr. 26. 09:55
 1/1 anonim válasza:

AKAROM HGOY TUDD, ITT A LÉT A TÉÉÉÉÉÉT,

ITT TÚLÉLNII KEEEEEEEEEEEL


AHA-AHA-AHA-AHA


YOUNG G DIKA ANI JÖRZSI

2011. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!