Xbox 360on hogyan tudok mobilnettel játszani?

Figyelt kérdés

van 1 usb-s t-mobileos internetem és nem tudok vele sehogyse játszani a neten.

aki tudja hogyan lehet neten játszani azt kérem segitsen.

chipplt az xbox és másoltak a játékok ha az számit


2011. febr. 26. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
érdekes a chippelt xbox
2011. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor ugy gondoltam h viszi a másolt játékot
2011. febr. 26. 01:12
 3/9 anonim ***** válasza:
azért nem működik, mert külön driver kell hozzá, ha van laptopod, akkor abba dugd be kösd össze koaxal a boxot és a laptopot és osztd meg a netet úgy menni fog
2011. febr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagyis dehogy koaxal az a kábeltévé, ethernet kábellel
2011. febr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Bedugod egy pc-be pl. és azzal összekötöd a boxot lankábellel, megosztod a netet a pc-n (win7-be a legegyszerűbb). Vagy vannak még olyan routerek, amiben van hsdpa modem, vagy usb csati a mobilnetnek, box-al szerintem nem lehet összehozni közvetlenül az usb-modemet.
2011. febr. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gondolom nincs modeme ezért használ usb netet...
2011. febr. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
USB MODEM = BELEDUGÓS AKÁRMILYENSZOLGÁLTATÓS USB-BASZÁS ÉRTEEM? :D Modem= modulátor-demodulátor, azaz bekódol és kiolvas, parasztosan, az a cucc is modulál-demodulál(ha jobban tetszik, ad-vesz) az 1800-1900, meg akármilyen MHz-es HSDPA/umts-hálózatra. Ehez gondolom van egy számítógép, amin adott a hálókártya, lan kábel meg pár száz forint. Vezérlőpult>hálózati kapcsolatok, és ott a mobilnetet kiválasztod, jobb gomb, asszem tulajdonságok, és ott valamelyik almenübe be lehet pipálni, hogy internet megosztása.
2011. febr. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

nagyon jo :D

2011. márc. 3. 22:19
 9/9 anonim ***** válasza:
régebben én is pc hez kötöttem,azután lett androidos telóm és hotspot megosztáson de a legjobb egy tp-link amibe van 3g támogatás(beledugod az usb jébe a modemet és az egész házban van net
2011. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!