Van valakinek Apple Ipod Touch 3G-ja? Vélemények róla? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Javaslatok, tanácsok vannak az apple ipodtouch 3g-ről? vagya 2g-ről? szeretnék eggyet lehetőleg a 3 generáciosat (rokonomnak olyan van) de mi a ülönbség a 2g és a3g között? Valami tapasztalat, tanács? :)
2011. febr. 25. 15:54
 1/6 Electronicperson ***** válasza:
2 g lassú nekem 3g van és nagyon jó frissítettem rajta a szoftver és így jobbb lett a wifi-je nagyon praktikus és sok mindent tud. Szerintem vedd meg.
2011. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az jó :) egyetértek, nem sokkal drágább a 3-mas és jobb is.. hamarosan megveszem :) de szívesen várom továbbá a tapasztalatokat :)
2011. febr. 25. 16:38
 3/6 Panda Péter ***** válasza:
zenehallgatásra kell, multimédiára vagy menőzésre?
2011. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Panda Péter ***** válasza:

>az előbbi volnék megint<

ja amúgy ne vedd esetleg támadásnak a válaszomat, tényleg komolyan gondoltam. mert ha a zenei rész a lényeg (hangminőség, EQ, kompatibilitás, bővíthetőség, zenei formátumok, itunes kikerülése), akkor találsz sokkal jobb lejátszókat, amik akár még sokkal olcsóbbak is. ha a multimédiás rész a legfontosabb (zene mellet inkább filmezés, internet, alkalmazások stb) akkor már csak kevés alternatíva jöhet szóba, ami van olyan jó mint az alma. ha viszont "csak mert apple", akkor meg nincs miről beszélni.

2011. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3rd gen. 8GB van. Tehát a "2,5G". Nagyon megy vagyok elégedve vele, gyors, nagyon jó játékok vannak rá, hangminőség is nagyon jó, képernyő nagyon szép (a felbontása nem, de ez ritkán zavaró). Tele van játékokkal, alkalmazásokkal és egyáltalán nem lassult be, vagy ilyesmi. Viszont a 3G tényleg jobb. Ott van multitasking, ami lényeges (iOS 4.1-től talán), és háttérkép a főképernyőre.
2011. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En ezt is egy 64gbrol irom, tokeletes minden tekintetben
2011. márc. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!