Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipod Shuffle 4. generáció....

Supra2.0 kérdése:

Ipod Shuffle 4. generáció. Hogy működik?

Figyelt kérdés
Egy olyan gondom lenne hogy vettem egy Ipod Shuffle 4.generációs mp3 lejátszót és nem tudom megszólaltatni.. Bekapcsol meg minden zenét is rakok rá .. bár nem tudom jó helyre-e mert sok mappája van a kis kütyünek.. de csak az angol nyelvü bemutatót játsza le! Az a baj hogy magyar nyelvű használati útmutatót se kaptam vele!! Ezzel kapcsolatban kellene segítség! előre is köszönöm!
2011. febr. 22. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
itunes
2011. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az odáig oké.. raktam rá pár zenét azt le is játszotta.. de utánna raktam még rá és azokat nem látta hiába szinkronizáltam világnak csak 5 db zenét ismert fel pedig 44db volt rajta.. aztán letöröltem formáztam most meg már semmit se :S
2011. febr. 22. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:

hát akkor nemtudom.

írj beszeljukmac.com-on.

2011. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!