Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Win7 nél a tálcán lévő ikonoka...

Win7 nél a tálcán lévő ikonokat h tudom visszaállítani (többi lent)?

Figyelt kérdés

mikor ráhúzm az egeret pl az internetre és meg an nyitva több oldal akk egymás fölé beadja a megnyitott oldalakat. de én szeretném úgy beállítani h egymás mellé adja be őket kis képekbe amin meg tudom nézni h melyik oldalon mi van megnyitva..

szval ez lenne az én problámám remélem valamennyire sikerült érthetően leírnom :D:D

köszii:)


2011. febr. 21. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiindulásként te is tudod hogy a tálca tulajdonságait akarod módosítani. Így hát jobb klikk a tálcán és a Tulajdonságok menüpontból a Tálcagombok lenyíló listájában lehet háromféle elrendezés közül választani.
2011. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor működik, ha be van kapcsolva az aero. (átlátszó ablakok)
2011. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezeket már mind végigprbáltam de nem azok:S:S azért köszi
2011. febr. 21. 21:44
 4/7 A kérdező kommentje:
ja a második válaszolt még nem láttam az előbb :D mingyárt utánanézek annak amit írtál:D
2011. febr. 21. 21:46
 5/7 A kérdező kommentje:
megnéztem és úgy van h kivan pipálva de nem tudok vele mást csinálni : az asztal megtekintése az aero betekintés szolgálltatással. na és ez ki van pipálva és szürke nem tudok rákattintani....:S:S
2011. febr. 21. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
jobb klikk a tálcára/ tulajdonságok/ tálcagombok/ soha nincs összevonás
2011. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.. úgy nem adta be de végigfutattam egy hibakeresést és mostmár jó:)
2011. febr. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!