Mit gondoltok ezekrol a videókról?

2011. febr. 21. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
a zenék jók, színészetre meg ha járni fognak, talán még több like lesz mint dislike egy Justin Bieber videónál
2011. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

SZÁNALMASOK! xDxD

Ha egy liter whisky után vannak a csávók, akkor még megértem, de hogyha ezt tiszta fejjel, előre eltervezetten csinálják, akkor azt kell mondjam, hogy nyomorékok és kár, hogy az állam az ilyeneket is iskoláztatja! xDxD

2011. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ember te mekkora hulye vagy...alap ,hogy szlovákiaiak...amúgy meg mostanában divat ,hogy ilyen videókat csinálnak....pl. ezek a csávók ,Keenan Cahill és még sorolhatnák
2011. febr. 21. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hülyézz le köcsög képű, mert átnyúlok a képernyős és kapsz két nagy pofot, mit nem kaptál anyádéktól, mikor próbáltak nevelni! Amúgy nem értem mi a problémád, azt kérdezted mit gondolok a videókról, hát tessék, leirtam, neked nem kell állást foglalni a véleményembe! Akkor meg a szlovákiai munkásokat sajnálom, hogy ezért is vonják le az adójukat, akkor is egy nyomorék és szánalmas branccs, úgy, ahogy van az egész ilyen suttyó, aki igy hivja fel magára a figyelmet!
2011. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Láthatólag jól érzik magukat és nem ártanak senkinek. Öreg fejjel hülyeség, de mi is csináltunk hasonlóan színvonalas produkciókat, csak akkor még nem volt youtube, hogy nyilvánosan égethessük magunkat.

Inkább ez, mint a kukagyújtogatás...

2011. febr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!