Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan fényképezzem a kisbabám...

Hogyan fényképezzem a kisbabámat vaku nélkül?

Figyelt kérdés

Olympus x-845-ös fényképezőgépem van.

A szobában vaku nélkül nem lesznek szép képek.

Segítsen, aki tud!


2009. febr. 10. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

pl. amikor leviszed sétálni :)

természetes fénynél

2009. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csakhogy még 2 hetes, a séta még várat magára.
2009. febr. 10. 20:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

tegyél a vaku elé egy fehér papírlapot, hogy ne legyen a lap és a vaku közt hely, és arra vakuzz. így lehet kicsit sötétebb lesz a kép, de nem lesz életlen, és nem ég ki a babád szeme :)

(próbálgasd előtte, meglátod)

2009. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Én ha nem vakuzok, akkor az összes létező lámpát felkapcsolom a szobában, úgy elég szépek lesznek a képek, bár nekem nem ilyen a gépem.

Egyébként nyugodtan vakuzz, pár képtől nem lesz semmi baja a babácskádnak.

2009. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tuti jó képek készültek úgy, hogy fehér papírlapot tettem a vaku elé.

Nem ár ez a gépnek? Nem szeretném tönkretenni.

2009. febr. 11. 12:37
 6/17 anonim válasza:
Szia, nem vagyok egy nagy technikai zseni,és nekünk fuji gépünk van szóval nem tudom hogy ez esetleg van e a gépeteken, de van egy olyan mód, ami kikapcsolja a vaku-t, és összegyűjti a fényt, és gyönyörű képeket csinálhatunk vele, egyetlen hátránya hogy nagyjából mozdulatlannak kell lennie a gépnek is, és elvileg annak is amit fényképezel, mert a zárási idő hosszú. Én a helyedben megkérdezném egy boltban ha más nem, mondjuk photo hallban lehet kapni ilyen gépet, ők biztos tudják hogy hogy lehet beállítani ha be lehet! Vaku nélkül max. akkor lesznek jó képek, ha jó sok fény van a szobában!
2009. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szokott olyan is lenni hogy "Sport" mód. (A programválasztón egy futó emberke)

De ehhez nagyon sok fény kell, mert a záridőt kicsire veszi.

2009. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Pár vakus képtől semmi baja nem lesz, ezt onnan tudom hogy a II-es számú Klinikán megengedik egy profi fotósnak hogy amelyik kismamam kér csináljon 3 képet -vakuval. A nővérke is elmondta kérdésünkre ugyanezt.
2009. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat DE:

1. egyenlőre 2 hetes a pici, tehát még 1 hónapot biztosan a szobában töltünk.

2. hatalmas fényt nem tudok összehozni a szobában

3. sok képet készítek, ezért akarom mellőzni a vakuzást.

2009. febr. 11. 16:21
 10/17 anonim ***** válasza:

szia, én ajánlottam a papírlapos megoldást. nem lesz baja a gépednek, nyugi:) léteznek olyan gépek is, aminek a vakuja előtt színes átlátszó műanyaglap van. ha az sem árt, ez sem fog:)

(egy fotós barátnője)

2009. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!