Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a kulombseg a 60 es a 100...

Mi a kulombseg a 60 es a 100 Hz-es tv-k kozott?

Figyelt kérdés

Konkretan arra gondolok hogy lattam egy Samsung LE32C530-at mukodes kozben, vegulis kiprobalhattam mivel haveromnak is ilyen van. PS3-ra van rakotve (nalam is arra lesz) a Black Ops nevu jatekkal probaltam ki, es ugy vettem eszre hogy egy picit kesett a kep! A szememnek egy picit zavaro is volt.

Nos, ha veszek egy 100Hz-es tvt, pl ilyet [link] akkor mennyivel lesz jobb? Nem fog akadni? Az ok hogyha a 60Hz-esen egy autos jatekkal jatszok pl, ott nem nagyon szamit, de ha ilyen lovoldozossel, akkor ott ahogy leirtam, nagyon "rossz"!


2011. febr. 7. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
40 Hz
2011. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Különbség.


A kép késése nem a képfrissítés gyakoriságán múlik, hanem a válaszidőn.

2011. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy késett a kép? A képváltási frekvencia azt jelenti hogy egy mp alatt 100 képet kap a képernyő nem 60-at.A filmek 24 képet adtak ki a vászonra amikor 16 kockás volt a vetítés akkor ugrált a kép. Tehát a 100 Hertzes képváltásnál simább a kép mint a 60-asnál.
2011. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki egy normálisan megírt játékkal, bármelyik PS3 exkluzívval, ha annál is akadozik, akkor tényleg a tv-vel lesz gáz.
2011. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na varjunk. Kepfrissites es valaszido nem ugyanaz?
2011. febr. 7. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. A képfrissítés a megjelenő kép frissítése másodpercenként, a válaszidő pedig, hogy a kép hány ms késéssel jelenik meg. A CRT-nél ez gyakorlatilag majdnem nulla, de az LCD-knél régebben erőteljesen érzékelhető volt. Manapság a 2-5 ms-os értékek már nem észrevehetők a monitorok esetében, a tévéknél nem tudom, mi a helyzet.
2011. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!